Catering dla firm – dowiedz się dlaczego warto go zamówić?

8 listopada 2021

Chcesz zamówić catering do firm? Kliknij tu.

Szkolenie, ważne negocjacje biznesowe czy konferencja – każda większa firma na pewno kiedyś stanie przed potrzebą organizacji takiego wydarzenia. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów oraz posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeśli urządzane spotkanie zainteresuje znaczne tłumy, warto skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering firmowy – na czym polega ta usługa?

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające przeważnie po 6-9 godzin, nierzadko nawet przez 2-3 dni. Ich uczestnicy otrzymują szczegółowy program prelekcji, między którymi wskazane są na ogół dwie kilkuminutowe przerwy, w czasie których nie da się spożyć dużego posiłku w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak ważne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również zabrać na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można skonsumować bez ryzyka zabrudzenia dłoni i koszuli. Oferta cateringu firmowego obejmuje również dostarczenie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Planujesz kurs? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest niesłychanie ważna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Ponadto jest to też szansa nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze problemów poruszanych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać na korytarzach biurowców, nigdy nie dorówna profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych sympozjów lub płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w na stacji benzynowej czy też własnoręcznie przyszykowane kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc rangę wydarzenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał również o komfort uczestników.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]