Catering okolicznościowy to też obsługa urodzin, ważnych rocznic i studniówek

23 marca 2023

Zleć catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz świętować je wraz z najbliższymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to spore grono gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i poczęstować ich apetycznymi daniami i trunkami. Możesz postarać się przyszykować je samodzielnie, ale przy większej liczbie biesiadników trudno jest znaleźć na to czas. Co więcej to twoja uroczystość i chcesz się nią nacieszyć, a nie sterczeć w kuchni bądź służyć za kelnera. Z tego powodu organizację poczęstunku na rodzinne eventy polecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wynajem lokalu nie jest teraz konieczne

Kiedy wspomina się o cateringu gros osób myśli z miejsca o imprezach biznesowych albo cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy naprawdę ogromnej liczbie biesiadników rozważała ona możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, przez długie lata usługa cateringu nie zapewniała obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a w wielu przypadkach nawet tych dużych, jeżeli nie było to związane z wynajęciem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z możliwości użyczenia sali czy wygodniej będzie urządzić zabawę we własnym mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w to miejsce profesjonalnie przyrządzane menu.

Catering okolicznościowy – menu na komunie, chrzciny oraz studniówki

Catering okolicznościowy jest dosłownie ofertą na każde rodzinne święto. Wykwalifikowani kucharze bez trudu opracują dania współbrzmiące z charakterem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na urodziny, na chrzciny bądź na komunię. Catering okolicznościowy to także obsługa komersów, studniówek oraz półmetków. Szukając firmy oferującej taką usługę zalecamy wybrać taką, która potrafi dostosować menu do wizji i portfela klienta oraz kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w ułożeniu i dekoracji stolików.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]