Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

7 sierpnia 2019

Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, zdobyć cenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Profesjonalna agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków sprawowania pieczy nad dzieckiem, wierności partnera czy ustalenie źródeł dochodu. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, co pozwala na łatwiejsze zdobycie cennych informacji.

Kto przede wszystkim korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Do agencji detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby chcące dowieść niewierności małżonka i zaprezentować je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia w sprawny i szybki sposób uzyskać kluczowe dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich personel ma dodatkowo praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.