Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

25 czerwca 2021

Na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie wdrożenia WooCommerce.

Prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Dlaczego zaleca się założyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularność zyskały strony tworzone w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, że błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, ma moc atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z wykorzystując płatne lub darmowe motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest zdobyć pozycje w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy nabywców. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek poszerza się również elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć bramki płatności i zaoferować użytkownikom przelew opłaty za zamówienie przykładowo za pośrednictwem Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji sprzedaży (udostępnianie rozmaitego typu statystyk) i integracji z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce powierz profesjonalistom

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o jego ochronę przed atakami hakerskimi, prawidłową semantykę kodu sklepu i użycie jedynie potrzebnych, przetestowanych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują również blog, na którym łatwo można przekazywać odbiorcom informacje o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych albo publikować różnorodne porady i recenzje sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]