Doradztwo w przetargach. Kiedy warto?

24 grudnia 2023

Jeżeli chcesz zlecić doradztwo w przetargach, skieruj się na https://doradztwo-przetargi.pl/.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa niejednokrotnie ma profil kompleksowy i mieści niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, jakie chcą zorganizować przetarg, innymi słowy zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Doradztwo w przetargach obejmuje szereg aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie oraz prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz propozycji, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny należałoby zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, które zajmują się konsultingiem w przetargach publicznych, są znakomicie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają również duże doświadczenie w tej materii, są w stanie służyć pomocą oraz poradą na dowolnym etapie działania przetargowego.

Adres firmy:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]