Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

7 czerwca 2019

Na https://joannaklusak.com/oferta/ dowiesz się jak skorzystać ze wsparcia architekta wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Praca architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]