Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

28 maja 2020

Szybkość, komfort i sposobność przybycia także w bardzo odległe zakątki naszego globu – to najistotniejsze plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły niebywałe uznanie. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, łączy się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dotarcia na lotnisko – a masa osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne problemy związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój samochód, bo parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będzie miejsca zostawić samochodu. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego obsługi

Gdy wybierzemy usługi świadczone przez parking strzeżony przy lotnisku możemy spodziewać się również szeregu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest z całą pewnością opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Oprócz tego klienci mogą uzyskać pomoc załogi parkingu w wielu wypadkach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]