Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

7 marca 2021

Zamów pozycjonowanie stron www Kraków na http://tinyurl.com/yd74vvqg.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i towarów spowodowała, że każda firma chce teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie znaczy, iż nowi klienci nas znajdą – ważna jest wszak widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednym mieście, na przykład w Lublinie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla niewielkich podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów lub usług korzystają przeważnie z fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę konkretnego miasta, np. “malarz kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” albo “restauracja gruzińska kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na przedstawienie swoich usług ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz tworzeniem stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym samym zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie rozbudowę contentu, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]