Producent przyczep i zabudów przestrzennych

2 lutego 2021

Branża związana z transportem ciągle się rozwija, a to za sprawą globalizacji, jak również otwierania się kolejnych rynków na import oraz eksport. Z tej przyczyny potrzebuje też coraz to lepszych rozwiązań, głównie tych związanych z udoskonaleniem procesów przewozu produktów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw nieustannie zmieniającym się potrzebom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie nowoczesne projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz solo (przykładowo z windą hydrauliczną do załadunków bez konieczności użycia wózka widłowego). To także producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym wojska, jak i jednostek specjalnych. W produkcji stosowane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, dostarczane przez sprawdzonych partnerów. Doświadczenie uzyskane na przestrzeni 30 lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na opracowywanie innowacyjnych projektów na światowym poziomie, czego dowodzi m.in. sukces chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, zaprojektowanych z myślą o transporcie szczególnie delikatnych ładunków.

Producent przyczep – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni oraz w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy przeprowadzane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się również o wygodę konsumentów, którzy wykonują serwis na własną rękę. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne od ręki, co minimalizuje czas wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie skraca to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.