Profesjonalne sprzątanie grobów

25 sierpnia 2022

Zamów opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze nagrobków zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Czemu warto postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, takie jak zakładanie ławek albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, które będziemy musieli opłacić specjalistom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są w szczególności od rodzaju usług – gdy decydujemy się na tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcemy, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty zależne są również od wielkości grobów, a najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]