Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

5 listopada 2020

Szukasz dobrej oferty utrzymania WordPress? Nie czekaj! Kliknij tu.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, ekspresowo stał się nadzwyczaj rozpowszechnionym CMS-em. Ze względu na to, iż jest szybki oraz łatwo można opanować podstawy jego obsługi, wykorzystuje się go obecnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Jednak ten system zarządzania treścią bywa przyczyną nieprzyjemnych niespodzianek, dlatego istotną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj okresowej instalacji najnowszych edycji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do najświeższej edycji WordPressa. W wielu przypadkach jednakże firmy po uruchomieniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware czy cyberataki. Na domiar tego, mimo że WordPress jest niezmiernie nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować niespodziewanymi komplikacjami z należytym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Tym samym istotne jest, żeby czynność tę wykonała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału IT, należy powierzyć aktualizowanie WordPressa niezależnemu rzeczoznawcy.

Aktualizowanie WordPressa – oferta dla freelancerów oraz dużych i małych firm

Usługa opieki technicznej nad stroną internetową to oferta adresowana głównie do klientów biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich firm, którym zależy na skutecznym i trwałym działaniu ich strony, a także zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest też freelancerom oraz blogerom mającym prywatne strony. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych i eliminacja następstw działania wirusów. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są też rozmaitego typu monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]