Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

24 sierpnia 2022

Szukasz więcej informacji o sali weselnej w Krakowie i okolicach? Świetnie trafiłeś! Skieruj się tu.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to dzień, o którym bliscy nowożeńców i ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nią się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten niepowtarzalny wieczór w komfortowych warunkach.

Sala weselna – postaw na wszechstronną obsługę

Szukając lokalu na wesele narzeczeni musi uwzględnić parę znaczących okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę zaproszonych gości, by być pewnym, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, aby mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od miejsca ślubu znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeżeli na wesele zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym mieście, trzeba szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza noclegowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, innymi słowy udekorowanie stołów, wybranie menu i znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na zabawę weselną?

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządzane są od setek lat, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac ma cztery sale zdolne podjąć ponad stu osób. Wesele może zostać wyprawione również w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż usytuowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]