Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

25 stycznia 2023

Lokal na 18 Kraków - tutaj znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Przeważnie w przypadku niektórych rocznic, urodzin czy imienin nie planujemy żadnych zabaw z krewnymi oraz znajomymi, uznając, iż nie jest to ważne. Jednak zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których odpowiednie obchodzenie jest niejako obowiązkowe, a jednym z nich jest bezspornie wejście w dorosłość, a więc “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – zorganizuj ogromną imprezę

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat zachodzi wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła głosować w wyborach powszechnych, pić i kupować napoje alkoholowe, może starać się o stanowiska urzędnicze oraz założyć firmę. Jednakże kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla nastolatków na pierwszym miejscu jest sposobność zorganizowania niepowtarzalnej imprezy z kolegami. Alternatywą jest w zasadzie kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w domu będzie się wiele odróżniać od innych? Rzecz jasna, że nie. Więc lepszym rozwiązaniem jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Częstokroć paru przyjaciół decyduje się zorganizować wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnej sali, ale w tym samym czasie umożliwia ograniczyć jednostkowe koszty. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skup się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje wyśmienite dania imprezowe. Chciałbyś się bawić w plenerze? Wynajmij lokal na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – latem można postawić w nim duży namiot i urządzić spotkanie z grillem.

Sala na 18 urodziny – wystrój pomieszczenia też jest istotny!

Nie da się ukryć osiemnastka to impreza, na której młodzi ludzie spożywają napoje alkoholowe. Polecamy z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, by osoby niepełnoletnie, a wszak może ich być wiele wśród zaproszonych gości, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Odpowiedni wygląd sali także jest bardzo ważny, aby zaproszeni do głębi zanurzyli się w atmosferze imprezy. Polecamy więc wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie ścian zgodnie z wytycznych solenizanta, a także dobrze rozlokuje stoliki z przekąskami i napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdza się menu koktajlowe, składające się z drobnych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dobierze przekąski zarówno do charakteru zabawy, jak i do potrzeb oraz finansów klienta.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]