Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

18 maja 2022

Korzystna oferta sali do wynajęcia w Krakowie znajduje się tu.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne bądź grille dla pracowników i ich bliskich, mające za zadanie ukształtowanie silnych więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, aby celebrować osiągnięte sukcesy, a także przeróżne szkolenia, sympozja i bankiety dla kontrahentów biznesowych. Takie wydarzenia muszą być właściwie zaplanowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Na co zwrócić uwagę szukając miejsca na organizację imprezy firmowej

Jeśli nie mamy na terenie firmy dużych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich gali, warto sprawdzić oferty wynajęcia sal, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości eventu. Ważne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim wystrojem do charakteru organizowanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla kontrahentów firmy, w czasie których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny zostać urządzone w byle jakim lokalu. Warto przy takich okazjach wyprawić imprezę w stylowym miejscu, które stanowczo podkreśli rangę wydarzenia. Z kolei jeżeli na event sproszeni zostaną goście nie rezydujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, powinno się zdecydować się na salę, znajdującą się w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej

Planując imprezę firmową nie wolno pominąć tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Idealnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku sumienne firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazane miejsce smacznych dań dla uczestników, ale dodatkowo pomoże w doborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stołów. Podczas prestiżowych bankietów wskazane jest także zapewnienie obecnym na sali perfekcyjnej obsługi. Opłaca się zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, lecz i znakomicie prezentujące się na talerzu dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]