Sprzątanie strychów i piwnic – czy się opłaca?

7 sierpnia 2018

Poznaj więcej szczegółów o utylizacji starych mebli Kraków na maxgruz.pl/oferta/sprzatanie-piwnic-i-strychow/

W większości domów znajduje się piwnica oraz strych. Najczęściej miejsca te przeznaczone są na składziki na przeróżne starocie. Zazwyczaj to, czego nie używamy, przenosimy albo na strych, albo do piwnicy. Co wówczas, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam potrzebna? Wówczas najrozsądniej jest postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie strychów i piwnic.

Opróżnianie piwnic i strychów – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi cieszące się rosnącą popularnością. Wybierają je osoby, które z różnych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o małe przedmioty takie, jak stare słoiki, ale nawet meble czy popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą wykonują firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to doskonały wybór, jeżeli na strychu bądź w piwnicy przechowujemy nieużywane fotele, kanapy, szafy czy meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest bardzo dużym wyzwaniem. Należy pamiętać, że nierzadko na terenie niedużych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się jedynie cztery razy do roku, gdyż zakłady gospodarujące odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze wykonują profesjonalne firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy zajmujące się sprzątaniem strychów i piwnic mogą nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy firmy zatroszczą się o to, aby w czasie prac wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów.

Adres firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]