Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

28 marca 2024

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o lotnisko Kraków parking długoterminowy, znajdziesz na pandaparking.pl.

Jedziesz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu lub autobusie miejskim.

Czy warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy również bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – szybko i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]