Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

12 lipca 2021

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą usługi cateringowej? Nie zwlekaj! Zajrzyj na lastrada.pl.

Kiedy aranżujesz ważne wydarzenie firmowe czy prywatne, na które chcesz zaprosić znaczną ilość uczestników, zazwyczaj nie dasz rady w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując soki i drobne przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy zwykle potrzebują odpowiedniej oprawy także w sferze poczęstunku. Wtedy nie przystoi rozstawić na stołach gości zwykłych ciasteczek oraz oranżady. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na pomysły

Profesjonalne firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringu na ogół proponują kilka jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, a więc przygotowanie dań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrzcin, wesel czy urodzin. Oferty te są odpowiednio dostosowane do potrzeb konkretnych eventów, przez co wyraźnie różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem i wachlarzem posiłków oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej należy pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić swoje oczekiwania, ale jednocześnie być również otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń różnego typu to codzienność, więc długoletnie doświadczenie w tej branży pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które przypadną do gustu większości zaproszonych gości.

Dlaczego opłaca się skorzystać z usług cateringowych?

Przyrządzanie posiłków już dla małej ilości gości może stać się dużym problemem, przede wszystkim wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na koordynację innych kluczowych elementów wydarzenia. Daje to także sposobność uraczenia gości rewelacyjnymi potrawami przyrządzonymi przez doświadczonych szefów kuchni. Trzeba przy tym zaznaczyć, iż ważną cechą potraw oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich wygląd. Oprócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają także swoją ekipę doświadczonych kelnerów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]