Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

24 sierpnia 2020

Panoramy sferyczne. Sprawdź, kto je sporządza

Zdjęcia 360 stopni to niesłychanie popularna i nowoczesna metoda przedstawiania pomieszczeń lokali usługowych i przedsiębiorstw. Przeważnie spotykamy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej marki na Facebooku? Wskazówki prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jak działają zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii generuje doznanie osobistej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku pozwalają na obejrzenie lokalu, budynku bądź nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego rodzaju tworzy się z pomocą dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych jest sposobność wybrania myszką takiego zdjęcia, a następnie poruszanie nim w wybranym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to wspaniały sposób na popularyzację własnego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości zaprezentowania wnętrza hostelu, lokalu usługowego albo biura. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej interesująca i pozwala wnikliwie zapoznać się z danym miejscem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie korzystnie na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta oraz podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje znacznie większym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto umieścić na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na wysokiej jakości pomieszczeniach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli pragniemy pokazać naszym klientom biuro, w którym pracujemy czy też nakłonić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do wykonania panoram 360 stopni zatrudnij profesjonalistę!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, wprawdzie teoretycznie jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, jednak do celów reklamowych opłaca się wybrać doświadczonego fotografa zajmującego się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które prócz tego będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest również trudno dostępna ani droga. Fotografów zalecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]