Wirtualna przechadzka – firma w Street View

14 października 2018

firma w street view Kraków »

Google Street View to technologia przyszłości. Umożliwia poznawanie odległych państw i ogromnych ośrodków miejskich bez opuszczania domu – za pośrednictwem sieci www. Także firmy na terenie całej Polski (na przykład w Krakowie czy Warszawie) mogą skorzystać z rozwiązań Street View.

Zaciekaw internautów prezentacją firmy w Street View

Nowoczesność witryny Street View to niewątpliwie danie okazji użytkownikom z całego globu poznawania innych kultur oraz zabytków. Wystarczy wstawić w mapy Google precyzyjną lokalizację, a naszym oczom ukażą się złożone w technologii 360 stopni zdjęcia żądanej miejscowości lub regionu. Wygląda to tak, jakbyśmy byli na wirtualnej wycieczce, zwiedzając dowolny rejon. Firma lub organ publiczny może posługiwać się Street View upubliczniając użytkownikom fotografie swoich biur. Pełni to istotną rolę zwłaszcza w przypadku obiektów komercyjnych. Street View to doskonały impuls przyciągający wielu nabywców.

Firma w Street View – pamiętaj o dobrych zdjęciach

Warto też podkreślić, że internauci szukając informacji o miejscowych klubach, hotelach czy instytucjach publicznych, często korzystają z usługi Google Maps, która jest połączona ze Street View. Rozwiązania te są rzecz jasna przystosowane do tabletów. Należy jednak podkreślić wagę profesjonalnych zdjęć, zamieszczonych w tej wizytówce internetowej, bo to sprawia, że klienci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc chcemy skorzystać z tej usługi, postarajmy się o znającego reguły Google fotografa.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]