Wirtualny spacer 3D a promocja firmy

28 stycznia 2022

Sprawdź więcej informacji o wnętrzach firmy w Mapach Google na www.fotografsv.pl.

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealny sposób na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, nieruchomości czy biura, z których planują korzystać. Dla wielu klientów opcja zobaczenia danego lokalu przed zawarciem umowy jest ogromnie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy w dalszej części artykułu.

Do posłuży Ci wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany w oparciu o wielu fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego typu modelu widzimy plan poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model udostępnia się użytkownikom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do całej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc wykonania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy również zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż poza przeglądaniem wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa bądź hotelu, jesteśmy w stanie przejść za pojedynczym kliknięciem myszki do dowolnego lokalu, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala również przechodzić do innych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Jak mogę użyć wirtualny spacer VR?

Za pośrednictwem modeli 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać klientom daną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę reklamy można użyć do prezentacji pracowni, baru czy hotelu, jak również w prosty sposób pokazać rozległemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, jeśli sprzedajemy posiadłość, żeby potencjalni klienci mieli możliwość gruntownie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się wykonywać z kilku powodów. Najważniejszy z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie internetowej, w Google Maps bądź dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala szybciej nakłonić klienta, by zamówił nasze usługi . Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – mimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — trzeba po prostu zlecić jego opracowanie profesjonalnemu fotografowi.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]