Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

26 czerwca 2022

Chcesz dowiedzieć się, kto wykonuje wirtualny spacer w Google Moja Firma? Koniecznie skieruj się na https://www.fotografsv.pl/promocja-firmy-w-mapach-google/.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie ważny punkt promocji marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje świetny sposób, żeby wśród sporej ilości podobnych firm w naszym mieście zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych usług, przedsiębiorstw czy marek. Jakkolwiek sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, należy wykonać kilka kolejnych działań, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należy do nich dodanie w wizytówce Google Moja Firma dodanie estetycznych zdjęć, adresu strony internetowej firmy, odpowiedniej prezentacji firmy i wszystkich aktualnych danych. Istnieje też inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się na tle wielu marek, bowiem nadal mało firm ją wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer Google Maps – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub nieruchomość. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak mało firm decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma bardzo wiele atutów i jest skutecznym sposobem na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w naszej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci mający możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy punktu usługowego, szybciej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na opracowanie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]