Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

21 sierpnia 2020

Więcej informacji o sporządzaniu wirtualnego spaceru w biurach. Kliknij w to miejsce

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawa prezentacja, którą powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – zwiększ atrakcyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przechodzić do kolejnych miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google przekierowuje nas do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku powodów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od marek nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Można także zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak gabinet dentystyczny bądź lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]