Wymiana szybki lub baterii iPhone. Gdzie naprawić produkty Apple?

1 stycznia 2022

Dowiedz się więcej o wymianie szybki iPhone 13 - zajrzyj w to miejsce.

Komputery, tablety i telefony stały się integralną częścią naszego życia osobistego oraz zawodowego, dlatego kupując te urządzenia zazwyczaj staramy się wybierać te godne zaufania. Taką reputacją cieszą się od wielu lat urządzenia firmy Apple, które pomimo dość wysokiej ceny w porównaniu do produktów pozostałych marek, z każdym rokiem zdobywają sobie miliony kolejnych klientów. Lecz nawet telefon najwyższej klasy może się zepsuć czy też stracić swoje właściwości w rezultacie nieostrożnego użytkowania. Ale nie świadczy to o tym, iż natychmiast powinno się zamienić go na nowy – wystarczy bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Wymiana szybki i baterii i inne usługi realizowane przez Serwis iPhone Warszawa

Kto korzystał z produktów Apple przekonał się, że te urządzenia działają bez szwanku latami, jednakże nawet one nie są odporne na uszkodzenia, które wynikają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa każdego dnia otrzymuje zlecenia na wymianę szybki przedniej i tylnej, zbitych na skutek upuszczenia urządzenia ze sporej wysokości, wymianę baterii, która po latach nie trzyma pojemności czy wymianę pozostałych małych części jak niereagujący przycisk głośności bądź zepsute gniazdo ładowarki. Fachowcy serwisu będą wsparciem również w przypadku zamoczenia iPhone’a czy potrzeby odzyskania z niego straconych danych.

Serwis iPhone Warszawa – oddaj smartfin serwisantom z kilkunastoletnią praktyką

Tak długo jak telefon jest na gwarancji sporą część napraw bez problemu zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Problemy pojawiają się po zakończeniu gwarancji, ponieważ naprawa nawet niewielkich usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować dość wysokie wydatki, na które nie wszystkich stać. Na szczęście na terenie naszego kraju, najczęściej w dużych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z wieloletnim doświadczeniem nawet w półgodziny są w stanie dokonać naprawę smartfonów tej marki starej i nowej generacji, dostępnych na rynku na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia, takich jak: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus i 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS i XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini oraz iPhone SE 2020.

Jeżeli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple i nie masz możliwości przynieść smartfona do punktu samemu, znajdź ekspertów, którzy przyjmują zlecenia serwisu iPhone’ów przesłanych za pośrednictwem kuriera. Takim usługodawcą jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Adres firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555