Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

28 stycznia 2020

Dowiedz się więcej o ofercie parkingu Kraków Balice na http://bit.ly/2RC0wGJ

Latanie jest popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszego wyjazdu?

Parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem można pozostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]